Porady od Car4RentDla miłośników czterech kółek

Fiat Panda - idealne auto do poruszania się po Warszawie

Mieszkańcy stolicy często chwalą sobie komunikację miejską za jej dostępność i dotarcie. Są też tacy którzy za nic nie zamieniliby swojego lub wynajętego samochodu za przejazd transportem publicznym. Osoby wybierające przejazd tramwajem chcą uniknąć korków i żmudnych poszukiwań miejsca do zaparkowania samochodu. A co powinni zrobić automaniacy?


Wszyscy Ci, którzy cenią sobie komfort podróżowania lub z jakichkolwiek innych względów chcą za wszelką cenę uniknąć transportu publicznego, mogą zdecydować się na wynajęcie stosunkowo niewielkiego pojazdu za rozsądna cenę, którym z łatwością wszędzie się zmieszczą.Doskonałym wyborem jest samochód Fiat Panda. To samochód który poza swoim urokiem ma cały zestaw zalet.

Niewybredną rekomendacją jest również fakt, że swego czasu Fiatem Pandą jeździł James May – jeden z prowadzących program brytyjskiej telewizji BBC zatytułowany: „Top Gear”. On sam ocenia ten samochód jako znakomity!Zwinność w miejskim gąszczu to jedna z podstawowych zalet, które wymieniają użtkownicy poruszający się tym autem w Warszawie. Wynajmując samochód Fiat Panda zwiększamy nasze szanse na sprawne poruszanie się po mieście włącznie z odnalezieniem miejsca do parkowania w każdej części miasta – nawet w ścisłym centrum.

Poruszanie się po mieście wymaga nie tylko zwinności ale i optymalnego spalania. Taka właśnie jest Panda, która spala ok. 7,5 litra benzyny. To naprawdę doskonały wynik. Ale to nie wszystko bo poza miastem można zejść nawet do 5 litrów paliwa. Wynajmując więc Fiata Pandę możesz być pewny że nie trzeba często zatrzymywać się na stacji paliwowej.

Mała ale wielka Panda oferuje też przyzwoitą ilość przestrzeni. Mowa tu o swobodnym pomieszczeniu dwójki dorosłych wraz z dwójką dzieci. Ponad to w Pandzie dostępny jest bagażnik, który udostępnia od 200 aż do 800 litrów bagażu.

Jeżeli więc zależy nam na sprawnym poruszaniu się po każdym mieście, niewielkim spalaniu, wygodzie i chcemy uniknąć transportu publicznego warto rozważyć to zwinne i sprytne auto.

Kategorie porad

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się