Chevrolet / Cruze CombiGrupa C - klasa compact +

Samochód klasy kompakt wyposażony jak luksusowa limuzyna. Duży bagażnik oraz wygodne fotele pozwalają na wygodne poruszanie się po mieście oraz na dalekich trasach.

Chevrolet Cruze Combi to przedewszystkim eleganckie i rodzinne auto, które zapewnia dynamiczną i ekonomiczną jazdę zarówno w mieście jak i na dłuższych trasach. Dzieło giganta General Motors pod względem wyglądu robi nie mniejsze wrażenie. Karoseria tego modelu chevroleta posiada swój nowoczesny styl, elegancko zaprojektowaną linię oraz coś wyciągniętego prosto z USA, co charakteryzuje tamte auta - klimat jazdy.

Wsiadając do tego modelu Chevrolet'a spotkasz się z nowoczesnym kokpitem, podświetlanymi na niebiesko zegarami i eleganckim wykończeniem, które tylko utwierdza w przekonaniu, że wynajęcie tego samochodu było bardzo dobrą decyzją. Ale to nie wszystko bo to co ogromnie chwalą sobie nasi Klienci w tym aucie to niesamowicie wygodne fotele szczególnie z przodu, które umożliwiają wygodną podróż zaplanowaną nawet na setki kilometrów. 

Pod względem pojemności bagażowej auto posiada w wersji podstawowej do 500 litrów ładowności i tu może konkurować z Fiatem Linea (również dostępnym w naszej ofercie), ale już przy złożonych tylnych fotelach jest bezkonkurencyjne bo jego łądowność powieksza sie niemal trzykronie osiągając uwaga - 1478 litrów pojemności. To tak dużo miejsca, że by zająć cała tą przestrzeń trzeba sie naprawdę postarać.

Jeżeli stoisz przed wyborem które auto wynająć, a planujesz długą rodzinną podróż po Polsce lub Europie to wybór samochodu Chevrolet Cruze Combi będzie bardzo dobrą decyzją.  Pamiętaj, że auto wynająć możesz na 3 sposoby:

 

5 osobowy
airbag
cd / mp3
centralny zamek
ESP
klimatyzacja
manualna skrzynia
system ABS
Dostępny od130 złZa dobę
Grupa C - klasa compact +
Czas najmu 1 dzień 2-3 dni 4-7 dni 8-21 dni 22-29 dni ponad 30 dni Depozyt
Koszt za dzień 260 zł 130 zł 130 zł 130 zł 130 zł 130 zł 1000 zł

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się