Citroen / C-ElysseGrupa C - klasa compact +

Samochód doskonale nadający się do poruszania po mieście oraz do dalszych podróży. Dynamiczny i oszczędny silnik gwarantuje pozytywne wrażenia z jazdy. Duży bagażnik umożliwia przewóz walizek dla pięciu osób.

Citroen C-Elysse to wyjątkowe auto. Wygodny, elegancki i prestiżowy sedan dostępny do wynajęcia od zaraz w Car4Rent charakteryzuje przedewszystkim praktyczność. Na próżno szukać w nim błyskotek, fajerwerków i bajerów, które niczego nie wnoszą do komfortu jazdy. Samochód został zaprojektowany w taki sposób by umilać podróże - zarówno krótkie jak i te zaplanowane na setki kilometrów.

Mimo tak praktycznego zastosowania, auto jest bardzo eleganckie a jego dodatki podnoszą prestiż do tego stopnia że zarówno kierowca jak i pasażerowie czują się wyróżnieni. Warto dodać, że Citroen w tym modelu zadbał o wszystkich pasażerów bardzo uczciwie, ponieważ zarówno siedząć z przodu jak i na tylnym siedzeniu można się wygodnie rozsiaść  - nawet gdy wszystkie 3 miejsca są zajęte.

Do niewątpliwych zalet oferowanego do wynajecia Citroena C-Elysse należy przestrzeń bagażowa, której jest pod dostatkiem bo ponad 500 litrów. Bagażnik bardzo zbliżony ładownością do tego, który występuje we Fiacie Linea, podobnie umożliwia po złożeniu tylnych siedzień niemal podwoić ładowność pojazdu.

Wszystkie te atuty tego auta jasno wskazują, że każdy komu zależy na podwyższeniu komfortu jazdy za rozsądne pieniądze powinien rozważyć wynajem Citroena C-Elysse.  

Ten i pozostałe samochody z oferty Car4Rent możesz wynająć jedną z ponizszych dróg:

5 osobowy
airbag
cd / mp3
centralny zamek
ESP
klimatyzacja
manualna skrzynia
system ABS
wspomaganie kierownicy
Dostępny od130 złZa dobę
Grupa C - klasa compact +
Czas najmu 1 dzień 2-3 dni 4-7 dni 8-21 dni 22-29 dni ponad 30 dni Depozyt
Koszt za dzień 260 zł 130 zł 130 zł 130 zł 130 zł 130 zł 1000 zł

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się