Fiat / LineaGrupa B - klasa compact

Ten 4-drzwiowy sedan wyposażony w silnik diesla doskonale nadaje się do podróżowania na wakacyjnych trasach oraz podczas wyjazdów służbowych. Duży bagażnik oraz bogate wyposażenie gwarantuje wysoki komfort jazdy. Świetna oferta cenowa!

Fiat Linea to samochód, który warto wynająć z uwagi na komfort jaki oferuje. Poziom wygody podczas jazdy jest jednym z najwyższych jaki można uświadczyć w autach z segmentu compact, dlatego jeżeli zastanawiając się nad wynajęciem samochodu w Warszawie chcemy udać się w dłuższą podróż - ten samochód będzie doskonałym środkiem do tego celu. Podróż fiatem Linea będzie wygodna nie tylko dla osoby prowadzącej pojazd ale również dla każdego z pasażerów. 

Kolejnym ogromnym atutem przemawiającym za wyborem tego auta na wyjazdy służbowe lub wakacyjne jest jego ogromna ładowność. Bagażnik w swojej podstawowej formie udostepnia pojemnść aż 500 litrów. Ale to nie wszystko ponieważ kiedy złożymy tylne fotele to ładowność powieksza sie aż do 870 litrów. Auto może więc pomieścić pakunki nie tylko nasze ale i sąsiadów (gdyby była taka potrzeba). 

Wymieniając najważniejsze udogodnienia tego pojazdu nie może zabraknąć informacji o jego opłacalności. Nie tylko wynajem fiata linea w car4rent jest doskonałą ofertą, która pozwoli nam oszczędzić przysłowiowe "pare złotych", ale sam pojazd jest niezwykle ekonomiczny i wybierając właśnie ten model możemy być pewni, że nie będziemy częstym gościem na żadnej ze stacji paliwowych.

Jeżeli zastanawiasz się nad wynejęciem solidnego i wygodnego pojazdu, który pozwoli Ci zaoszczędzić w podróży, będzie robił miłe wrażenie na innych a zarazem ułatwi Ci przewóz dużej ilości bagażu, to najlepszą decyzją będzie wybór tego samochodu.

Gdyby pojawiły Ci się dodatkowe pytanie odnośnie wyposażenia lub kwestii zwiazanych z samą procedurą wynajmu pamiętaj, że zawsze możesz zadzwonić pod numer: +48 22 637 50 35 lub napisać wiadomość na adres: bok@car4rent.pl.

 

 

5 osobowy
airbag
cd / mp3
centralny zamek
elektryczne szyby
klimatyzacja
manualna skrzynia
wspomaganie kierownicy
Dostępny od101 złZa dobę
Grupa B - klasa compact
Czas najmu 1 dzień 2-3 dni 4-7 dni 8-21 dni 22-29 dni ponad 30 dni Depozyt
Koszt za dzień 202 zł 101 zł 101 zł 101 zł 101 zł 101 zł 1000 zł

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się