Fiat / PandaGrupa A - samochody małe

5-drzwiowe auto doskonale sprawdzające się w mieście, a także podczas dalszych wypadów. Benzynowy silnik charakteryzuje się niewielkim spalaniem oraz zadowalającą dynamiką.

Wynajem samochodu Fiat Panda jest bardzo opłacalne z uwagi na tanią eksploatację i praktyczność. Samochód pomimo swoich niewielkich rozmiarów jest niezwykle pakowny a jazda nim niewiarygodnie komfortowa. Doskonale sprawdza się do jazdy po zatłoczonych ulicach Warszawy, ponieważ nie tylko jazda ale i znalezienie miejsca do parkowania tym autem jest znacznie ułatwione, a każdy kto choć raz przebijał się przez centrum w godzinach szczytu wie z jakim wyzwaniem trzeba się zmierzyć. Panda dzieki swoim wymiarom ułatwia błyskawiczne załatwienie spraw nawet w stolicy. 

Warto dodać, że na komfort użytkownia Fiata Panda wpływa nie tylko jego 5-drzwiowa konstrukcja, ale również pojemność bagażnika, która bez problemu pomieści większy bagaż bez konieczności rozkładania foteli. Jeżeli jednak zależy nam na 700 litrach pojemności możemy powiększyć pakowność kosztem tylnych miejsc pasażerskich. 

Jeżeli więc zależy Ci na komfortowej bezpiecznej i stabilnej jeździe, chcesz uniknąć kłopotów z parkowaniem i jesteś osobą oszczędną wybór Fiata Panda jest najlepszym rozwiazaniem. Zachęcamy do skorzystania z formularza rezerwacji lub kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 22 637 50 35. Możesz rónież napisać do nas na e-mail:  bok@car4rent.pl.

Wiecej o zaletach fiata Panda znajdziesz na naszym blogu pod tym linkiem. 

 

 

airbag
cd / mp3
klimatyzacja
manualna skrzynia
system ABS
wspomaganie kierownicy
Dostępny od77 złZa dobę
Grupa A - samochody małe
Czas najmu 1 dzień 2-3 dni 4-7 dni 8-21 dni 22-29 dni ponad 30 dni Depozyt
Koszt za dzień 155 zł 77 zł 77 zł 77 zł 77 zł 77 zł 700 zł

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się