Opel / Astra III Combi AutomatGrupa D - klasa średnia

Opla Astra III w wersji kombi, podobnie jak wersja podstawowa doskonale nadaje się do poruszania po mieście, ale jeszcze lepiej do dalszych podróży z dużym bagażem.  Auto jest jeszcze bardziej dynamiczne i wygodne a zarazem tak samo bezpieczne dzięki swojej niezawodnej przyczepności. Wynajmij samochód osobowy Opel Astra III Combi Automat w najtańszej wypożyczalni samochodów w Warszawie. 

Samochód Opel Astra III w wersji kombi oferuje nie tylko wiecej powierzchni przeznaczonej na bagaż, od swojej podstawowej wersji Opla Astra III (również dostępnego do wynajęcia w Car4Rent), ale również jeszcze lepsze warunki jazdy i wyższy stopień oszczędności. 

Podstawowym atutem wyróżniającym ten model Opla jest jeszcze więcej wygody. Samochód jest dłuższy i szerszy przez co nie tylko pomieścimy w nim więcej bagażu (pojemność do 1570 Litrów), ale zarówno kierowca jak i miejsca dla pasażerów są bardziej przestronne i jest to bardzo mocno odczuwalne szczególnie na dłuższych dystansach. Doskonałe wrażenia z jazdy tym autem potęguje jeszcze automatyczna skrzynia biegów. 

Wynajęcie Opla Astry III Kombi to wynajęcie samochodu, który znakomicie się prowadzi nawet z obciążonym bagażnikiem. Auto dodaje poczucia pewności nawet przy pokonywaniu zakrętów bo doskonale trzyma sie drogi nawet przy wyższych prędkościach.

Jeżeli zastanawiasz się nad tym, które auto wynająć a zależy Ci na transporcie ze sporym bagażem, ale jednocześnie nie chcesz rezygnować z  wygody i bezpeczeństwa to wybór Opla Astry III Kombi będzie tym na co powinieneś postawić. Pamiętaj, że auto wynająć możesz na 3 sposoby:

5 osobowy
ABS+ASR
airbag
automatyczna skrzynia
cd / mp3
centralny zamek
elektryczne szyby
przewóz dużego bagażu
wspomaganie kierownicy
Dostępny od129 złZa dobę
Grupa D - klasa średnia
Czas najmu 1 dzień 2-3 dni 4-7 dni 8-21 dni 22-29 dni ponad 30 dni Depozyt
Koszt za dzień 302 zł 151 zł 147 zł 141 zł 135 zł 129 zł 1500 zł

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się