Opel / Astra IIIGrupa C - klasa compact +

Samochód doskonale nadający się do poruszania po mieście oraz do dalszych podróży. Dynamiczny i oszczędny silnik gwarantuje miłe wrażenia z jazdy. Główną zaletą auta jest optymalna przyczepność zapewniająca bezpieczeństwo w każdych warunkach drogowych.

Oferowany do wynajęcia samochód Opel Astra III to pojazd wygodny i funkcjonalny, który spełni potrzeby większości kierowców w każdej sytuacji na mieście i na obrzeżach. Doskonały zarówno na dłuższe trasy jak i do poruszania się po Warszawie i okolicach. Ten model Opla to wręcz ksiażkowe zestawienie ceny do jakości.

Decydując się na wynajem Opla Astry III niema natychmiast zawaużymy jego niemiecką jakość wykonania, która da o sobie znać swoją bezawaryjnością i cichą pracą silnika oraz odczuwalnym komfortem jazdy, który uzyskano dzięki doskonałemu i solidnemu wykończeniu wnętrza.  Poza tym wnętrze pojzadu zostało tak zaprojektowane, że zarówno z przodu jak i z tyłu samochodu każdy z pasażerów może się swobodnie rozsiaść. 

Opel Astra III oferowany do wynajęcia przez Car4Rent to wersja, która dysponuje ponad 500 litrową pojemnością bagażnika, zatem jest to powierzchnia zbliżona do dostępnych u nas (również do wynajęcia) samochodów: Fiata Linea oraz Citroena C-Elysse, które podobnie jak Opel doskonale sprawdzą się w codziennej eksploatacji.  

Warto dodać, że poza wspomaninym komfortem oraz optymalną pojemnością bagażnika, samochód Opel Astra III charakteryzuje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Wszystko dzięki podwoziu, które umożliwia bardzo precyzyjne prowadzenie auta w każdych warunkach drogowych i atmosferycznych.

Podsumowując...  jeżeli stoisz przed decyzją o wynajęciu samochodu, a zależy Ci na transporcie, który będzie nie tylko wygodny i ekonomiczny, ale również nie pozostanie bez wpływu na bezpieczeństwo na drodze dzięki swojej doskonałej przyczepności  to wybór Opla Astry III będzie jak najbardziej optymalnym wyborem. Pamiętaj, że auto wynająć możesz na 3 sposoby:

5 osobowy
ABS+ASR
airbag
centralny zamek
elektryczne szyby
ESP
klimatyzacja
manualna skrzynia
wspomaganie kierownicy
Dostępny od130 złZa dobę
Grupa C - klasa compact +
Czas najmu 1 dzień 2-3 dni 4-7 dni 8-21 dni 22-29 dni ponad 30 dni Depozyt
Koszt za dzień 260 zł 130 zł 130 zł 130 zł 130 zł 130 zł 1000 zł

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się