Opel / ZafiraGrupa E - vany

Samochód do wynajęcia Opel Zafira to urokliwy i funkcjonalny minivan, który poza bogactwem przestrzeni ma jeszcze jeden bardzo ważny atut jakim jest niezawodny i ekonimczny silnik - cecha niezwykle istotna szczególnie w tego typu autach w przypadku wynajmu na dłuższe dystanse. 

Opel Zafira jest samochodem rodzinnym, dlatego znajdzie zastosowanie zarówno do przejżdżek wycieczkowych jak i na większe całodniowe zakupy do centrum handlowego. Jego niezwykła funkcjonalność kryje się w możliwości elastycznego dostosowywania do potrzeb. Można w kilka sekund zmienić jego przeznaczenie od typowego auta do przewozu większego bagażu, do samochodu idealnego dla naprawdę dużej rodzinny, ponieważ posiada aż 7 foteli dla pasażerów. 

Jednak jego dowolność w aranżowaniu przestrzeni to nie jedyna ogromna zaleta. Auto jest absolutnie przestronne. Wygoda dla pasażerów nie musi jednak oznaczać braku miejsca na bagaż ponieważ w wersji podstawowej znajdziemy w nim aż 645 L pojemności. Natomiast kiedy skupimy się na przestrzeni bagażowej to możemy ją powiększyć ponad 3 krotnie aż do 1820 litrów pojemności. Przewóz wiekszych pakunków włączonie z meblami nie będzie stanowiła problemu. 

Jak to możliwe? Auto można dowolnie modyfikować, fotele przesuwać a ponad to trzeci rząd siedzeń chowany jest w podłodze, dzięki temu zyskujemy jeszcze wiecej miejsca na bagaże.

Jeśli potrzebujesz samochodu wygodnego, ale i o eleganckim wnętrzu, Opel Zafira będzie doskonałym wyborem.  Ten i pozostałe samochody z oferty Car4Rent możesz wynająć jedną z ponizszych dróg kontaktu:

7 osobowy
ABS+ASR
airbag
cd / mp3
centralny zamek
elektryczne szyby
ESP
klimatyzacja
manualna skrzynia
przewóz dużego bagażu
Dostępny od126 złZa dobę
Grupa E - vany
Czas najmu 1 dzień 2-3 dni 4-7 dni 8-21 dni 22-29 dni ponad 30 dni Depozyt
Koszt za dzień 410 zł 205 zł 192 zł 170 zł 139 zł 126 zł 2000 zł

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się