Peugeot / ExpertGrupa F - mikrobusy

Auto doskonałe do rodzinnych wyjazdów wakacyjnych, weekendowych, jak również do podróży biznesowych. Mikrobus Peugeot Expert posiada ABS, ESP i klimatyzację. 9 miejsc (łącznie z kierowcą) oraz dynamiczny i oszczędny silnik HDI. 

Peugeot Expert w krótkim streszczeniu to: niewielka masa, dynamika podczas jazdy oraz kompaktowe wymiary oferujące ogromną pojemność. Wszystko to zostało zamkniętę w eleganckiej i nowoczesnej formie, która robi ogromne wrażenie zarówno na kierowcy, jak i  na pasażerach.

Komfort jazdy tym autem, jest odczuwalny w każdych warunkach pogodowych, na każdej nawierzchni i to zarówno w pełnym załadunku jak również bez znacznego bagażu. Co więcej, pomimo biznesowego charakteru, zasiadając za kierownicą Peugeota Expert można poczuć się jak w komfortowym sedanie.

Przestrzeń bagażowa oferuje imponujące 5 metrów sześciennych przestrzeni, która może również być cześćiowo zagospodarowana miejscami pasażerskimi. Wszystkie atuty tego auta mogą posłyżyć również Tobie jeżeli tylko zdecydujesz się na wynajem Peugeot'a Experta.  

Ten i pozostałe samochody z oferty Car4Rent możesz wynająć jedną z ponizszych dróg:

 

9 osobowy
airbag
CD
centralny zamek
elektryczne szyby
klimatyzacja
manualna skrzynia
wspomaganie kierownicy
Dostępny od230 złZa dobę
Grupa F - mikrobusy
Czas najmu 1 dzień 2-3 dni 4-7 dni 8-21 dni 22-29 dni ponad 30 dni Depozyt
Koszt za dzień 545 zł 272 zł 262 zł 252 zł 241 zł 230 zł 2000 zł

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się