Warunki wynajmu w Car4RentCzytelne i zawsze jasne zasady

Wymagane dokumenty

Wynajmujący musi posiadać akceptowaną kartę kredytową, ważny dowód osobisty lub paszport, akceptowane w Polsce prawo jazdy, ważne co najmniej od 12 miesięcy oraz mieć ukończone 25 lat.

Przedłużenie wynajmu

Chęć przedłużenia wynajmu musi być zgłoszona na 12 godzin przed terminem wygaśnięcia umowy. Jeżeli przedłużenie przekracza 24 godziny, prosimy o zastosowanie pisemnej formy powiadomienia.

Pełny bak paliwa

Samochody wypożyczane są z pełnym zbiornikiem paliwa. W przypadku zwrotu pojazdu z niepełnym zbiornikem, Klient zostanie poproszony o pokrycie kosztów brakującego paliwa, zgodnie z cennikiem.

Zmiana auta w razie awarii

W przypadku gdy samochód zostanie wyłączony z ruchu z przyczyn niezależnych od Pożyczającego, przysługuje mu prawo do zastąpienia uszkodzonego pojazdu innym, o podobnym standardzie.

Dodatkowa opłata przy promocjach

W przypadku wynajmu samochodów objętych promocją (grupa A, B, C oraz F), pobierana jest jednorazowa opłata przygotowawcza w wysokości 50 zł brutto, niezależnie od długości okresu wypożyczenia.

Elastyczne ceny

Ceny podane na stronie internetowej dotyczą tylko okresu wynajmu i nie obejmują wszystkich możliwych wariantów wypożyczenia (wydanie lub odbiór auta w dni wolne od pracy, w innej lokalizacji itp.).

Ruch po całej UE

Samochodami można poruszać się poza granicami RP (po terenie Unii Europejskiej) tylko po uzyskaniu pisemnej zgody Car4rent.

Prosimy o potwierdzenie

Każdą rezerwację prosimy koniecznie potwierdzić drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Pakiet ubezpieczeń w ofercie

Nasza oferta zawiera ubezpieczenie AC, OC, NW oraz Assistance.

Pobieranie opłaty z góry

Opłata za wynajem oraz depozyt pobierane są z góry.

Bezpieczeństwo na zimę

W okresie od 1 listopada do 31 marca wszystkie samochody wyposażone są opony zimowe.

Ceny w cenniku bez VAT

Do podanych kwot doliczane jest 23% podatku VAT.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies i postanowienia nowej polityki? Tak zgadzam się